مرکز فروش سخت افزار و تعمیرات برد هوشمند ،دیتا پروژکتور ،پرینتر و….

مرکز فنی و مهندسی پارسیان رایانه اصفهان

مرکز فروش سخت افزار و تعمیرات برد هوشمند ،دیتا پروژکتور ،پرینتر و….

shadow

سامانه یکپارچه سازی مدارس

سامانه ی هدایت تحصیلی و شغلی :
این سامانه در راستای برنامه ریزی تحصیلی متناسب با علایق، توانایی ها و همچنین ارزش های کاری مد نظر دانش آموزان طراحی شده است.
مدیران و برنامه ریزان اصلی مدرسه با استفاده از امکان فوق، علاوه بر ارائه کارنامه شخصیت شناسی به دانش آموزان و اولیای ایشان، با در اختیار داشتن خروجی های آماری و مدیریتی، مسیر تحصیلی کاملاً منطبق با روحیات فردی هر دانش آموز را ترسیم نمایند.

سامانه ی دفتر کلاسی هوشمند :
در این سامانه کلیه ی کارهایی که مدرس در دفتر کلاسی خود به صورت دستی انجام می دهد، می تواند به صورت مکانیزه در سیستم ثبت کند. همچنین امکان علامت گذاری و اضافه کردن محتوا در کتاب های درسی برگ زن توسط معلم و دانش -آموزان امکان پذیر می باشد.

سامانه ی روزنامه دیواری :
در این سامانه هر دانش آموز می تواند یک روزنامه دیواری دیجیتالی متعلق به خود داشته باشد که فعالیت های شخصی خود مانند (مقالات، شعر و دست نوشته های خود، کتاب های مورد علاقه، مصاحبه و …) را در آن ثبت می کند که کلیه روزنامه دیواری ها در سایت مدرسه و در سامانه تابلو اعلانات هوشمند مدرسه قابل نمایش می باشد.

ماژول طرح درس :
بی شک رمز موفقیت مدرسان در امر آموزش، داشتن برنامه ای منظم و هدفمند مطابق با اهداف آموزشی است. برای رسیدن به این مهم، مدرسان باید با برنامه ریزی دقیق طرح درس سالانه و روزانه، مراحل تدریس خود را برنامه ریزی کنند و آن را به انجام برسانند.
با تهیه طرح درس سالانه، مدرس می تواند زمان مفید و تعداد جلسات لازم را برای یک درس در طول یک دوره ی آموزشی به درستی پیش بینی و ارزیابی کند. بر اساس آن طرح درس، برنامه ای منظم، مرتب و مطابق با اهداف آموزشی، باتوجه به محتوا و حجم ماده ی درسی تدوین شده تا بهترین نتیجه از آن بدست آید.

سامانه ی تابلو اعلانات هوشمند:
در این سامانه مدرسه می تواند با قراردادن یک تلویزیون ال سی دی در راهروی ورودی مدرسه کلیه ی اطلاع رسانی های خود را به کمک این صفحه نمایش انجام دهد اطلاعاتی مانند (اخبارها، مناسبت ها، دانش آموزان برتر، نفرات اول آزمون ها، تولد دانش آموزان، روزنامه دیواری های دیجیتالی ساخته شده توسط دانش آموزان و …)

سامانه ی گزارش ساز:
سامانه ی گزارش ساز کاملا فارسی بوده و امکانات منحصر به فردی را فراهم نموده که با کمک آن ارایه انواع گزارشات فردی، گروهی، مقایسه ای و رسم نمودارهای گرافیکی را امکان پذیر می سازد.

سامانه ی ارتباطات:
در این سامانه اولیا، مدرسان، کادر مدرسه و دانش آموزان می توانند خیلی راحت با وسایل ارتباطی با یکدیگر در تماس باشند و از وضعیت یکدیگر با خبر باشند. به عنوان مثال اولیاء دانش آموز می توانند وضعیت دانش آموزان خود را در منزل با یک پیامک یا یک ایمیل به معلم درس خاص گزارش دهند.